Cateringové služby

nabídka rautů zde

Firemní akce

se obvykle pořádají pro klienty, pro zaměstnance, nebo to může být i kombinace, kdy hosté jsou jak z řad klientů, tak i zaměstnanců společnosti. Jsou výborným nástrojem pro zlepšení formálních i neformálních vztahů mezi zaměstnanci a vedením a způsob jak přinést zdravou tvůrčí atmosféru zpět do pracovního procesu. Také je to v případě klientů způsob, jak lépe poznat zákazníky a jejich zvyky během méně formálního setkání, než jsou obchodní schůzky, nebo „jen“ obchodní obědy, či večeře.

Firemní akce jsou nejenom cateringem a cateringové služby. Nabízíme možnost uspořádání vaší party tzv. na klíč, kdy Vám odpadne jakákoli starost se sháněním doprovodného programu, nebo například hostesek.
Je možné zajistit celodenní program včetně party stanů, kulturní, nebo adrenalinových aktivit, kuchařských show, a mnoho dalšího. Můžeme se podílet dílčí činností  jako je dodávka občerstvení s obsluhou či bez. Z oblíbených doprovodných činností např. létání ve vyhlídkových letadlech, nebo vrtulnících, závody v miniautíčkách, segwayích, rafting na divoké vodě, nebo ruleta s možností výhry atraktivních cen.. Je to pouze ukázka z dlouhé řady výjimečných zážitků.

Catering můžeme připravit nejen v nezávislém prostředí mimo společnost, ale také přímo v sídle firmy formou coffeebreaku nebo firemního oběda. Catering můžete také zvolit k příležitosti prezentace firmy před vašimi stávajícími či novými klienty, k příležitosti uvedení nového produktu na trh nebo ke dni otevřených dveří, kde budete mít perfektní možnost nabídnout své produkty ke koupi svým zákazníkům.
 Raut

je  druhem společenského setkání s pohoštěním. Je to nejoblíbenější forma společenského setkání - firemní večírky, oslavy, propagační akce spojené s pohoštěním. Při vstupu nabízí obsluhující personál WELCOME DRINK. Připraveny jsou rautoé – buffetové stoly, u kterých se obsluhujete sami ve stoje. Můžete si tak vybrat to, na co máte právě chuť nebo to, co Vás láká ochutnat. Občerstvení je profesionálně naaranžováno, protože i to je důležitým prvkem úspěšného rautu. Pokud je raut pořádaný v poledních či večerních hodinách, je vhodné rozšířit studené buffet o teplé pokrmy, u kterých náš personál zajistí dokonale správnou teplotu po celou dobu společenské události. Rautová tabule nabídne vašim hostům širokou paletu pokrmů, může být také zaměřena na delikatesy zvolené národní kuchyně Součástí akce může být doprovodný nebo umělecký program. Například kuchařské live cooking show, ale oblíbená bývá i módní přehlídka, vystoupení komika, bubble show, ohňová show či přítomnost karikaturisty. A v případě, že mezi účastníky jsou i děti, jsme připraveni pro ně zajistit program: pomalování barvami na obličej, skákací hrad, tvoření balónkových zvířátek a jiné hry.Barbecue

a garden party, česky grilování a zahradní slavnost, jsou v Česku stále rozšířenější. Pro grilování je nejvhodnější soukromý pozemek, kde lze postavit party stany pro případ špatného počasí. Pozemek samozřejmě dá i pronajmout nebo postačí i malý dvůr nebo vnitřní zahrádka.

Nejvyhledávanějším pokrmem pro grilování - BBQ party, je maso všeho druhu. Skvělá jsou kuřecí stehýnka, vepřové kotlety, steaky, kebaby, ale grilujeme také celé velké kusy masa - flank či flap steaky. Přílohou ke grilování jsou, kromě čerstvého pečiva, saláty několika druhů. Při delších akcích doporučujeme salátový bar v podobě různých druhů čerstvé zeleniny k namíchání na místě a s množstvím omáček, dresinků, nakládaných sýrů, oliv a dalších surovin, které pomohou dosáhnout dokonalé chuti. Barbecue párty ovšem nemusí být spojena jen s masovými pokrmy. Skvělé jsou různé zeleninové špízy, paprikové lusky grilované vcelku, čerstvé kukuřičné klasy či tofu. Velmi efektní je kuchařská show, kdy se na místě přímo před hosty připravuje na obřích pánvích španělská paella, mexické pokrmy s fazolemi a vepřovým masem nebo čínská minutková jídla. Pro milovníky ryb a darů moře chystáme špízy s krevetami, grilované kalamáry, špízy z lososa nebo malé ryby. Důležité jsou i dekorace nebo například rozmístění stanů, hudby, zábavy pro děti tak, aby vše bylo v dokonalé souhře a vaše party byla pro zúčastněné zážitkem.
 
Našimi klienty nejoblíbenější typy BBQ menu:
 
 • Klasické grilování
 • VIP barbecue s míchanými drinky
 • Americké grilování spojené s burger show
 • Luxusní raut spojený s flank & flap steak show
 • Fitness barbecueKuchařská show

Pro naše klienty rádi chystáme nevšední podívanou. Kuchařská show spočívá v přípravě pokrmů přímo před zákazníky. Je výborným bodem programu a garantujeme, že náš kuchařský tým zajistí hostům nejen kulinářský zážitek, ale také mnoho rad a tipů, které mohou sami využít. Show zvýší efekt každé akce, přesto však doporučujeme ji zařadit na větší události vzhledem k její náročnosti.
 
Našimi klienty nejoblíbenější typy kulinářského představení:
 
 • Paella show – příprava španělského tradičního pokrmu na obří pánvi až pro 500 lidí
 • Pražská šunka – filírování teplé pražské šunky
 • Tuňák a la Marnier show – příprava vynikajících steaků z tuňáka
 • Chilli con carne show – mexická kuchyně formou live cooking na obří pánvi až pro 500 lidí
 • Flap and flank steak show – grilování neobvykle velkých kusů masa vcelku
 • Burger show – hosté si sami zvolí složení svého burgeru z výběru až dvaceti typických surovin
 • Sushi show – specialista na japonskou kuchyni připravuje přímo před hosty různé druhy sushi
 • Sushi workshop – hosté se naučí přípravu tradičního japonského sushi formou zábavného kurzu
 Coffee break

neboli kávová pauza. Tato forma občerstvení je podávána o přestávkách při seminářích, školeních, prezentacích či přednáškách. Coffee break mohou být pouze nápoje - většinou nealkoholické a teplé nápoje, případně doplněné drobným studeným občerstvením - ovoce, sladké pečivo, sandwiche.Doprovodný program

 • Kapela
 • Moderátor
 • Barman
 • Hosteska
 • Klaun
 • Kouzelník
 • Karikaturista
 • Módní přehlídka
 • Tlumočnické služby
 • Adrenalinové aktivity